Září 2012

I'm DJ

12. září 2012 v 21:12 | Lucy
Ahojéc. Užívám si poslední chvilky krásného počasí tákže ještě pár dní venku. Zatím se proti nám tolik učitelé nespikly tákže toho na učení tolik není. A v hodinách je sranda když se od nás spojí 4 kluci(Ondra,Jirka,Kuba a Dan) a začnou něco mlet se nejde prostě nesmát a úča je chce rozsadit. Ták to teda né oni vždycky těma svejma hláškama dokážou zlepšit náladu tákže jí to zakazuju! :DD Vím, že stím asi nic neudělám le vždycky když mám depku, nebo vstanu levou nohou ták oni vždycky něco plácnou a pák je ten den hnedka lepší;) Přidávám pár dobrejch písniček doufám že se některé budou líbit některé jsou novější některé starší .. Vemte si prosím příklad z písničky ŽIJEME LEN RAZ PRÁVE TU A PRÁVE TERAZ! Život by se měl užít každej den naplno! :)

Back in SCHOOL..

3. září 2012 v 13:26 | Lucy
Dneska jsem nastoupila do školy jako devátačka! Páni ten čas, ale letí. Akorát mi chybí někteří bývalý devátáci, bude to bez nich nezvyk jak odešly, kdo pak bude dělat ty průsery a různý forky když né oni? :( Tákže je to tedka na nás :D. Dneska to bylo ve třídě super všichni jsme se přívitaly a pokecaly si a pak ve třídě hodil Ondra Danovu botu a úča ho okamžitě sprdla! Tákže se ty děcka se ani moc nezměnily! A navíc jsme dostaly od Jůni(naše třídní učitelka) každej bonbon z bononiéry mnám! A aby se neřeklo samozřejme měla jsem bílí kratsy a ten bonbon mi na ně spadl! :DD A jak jste se měly první den vy?:))
Nejde mi semka vložit video aspon vám semka napíšu odkaz! :)) http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=OotWHqKqp6U