Srpen 2012

Úsměv a sýr! :)

31. srpna 2012 v 15:36 | Lucy
Už odpočítáváte dny do konce prázdnin? Jo dělám to taky :D Celkem se do tý školy těším za kámoškama a kámošema. Předevčírem jsem byla s dvěma kámoškama a s kámošem pomáhat ve škole, protože se tam malovalo ták jsme věci co jsmě před prázdninama vystěhovaly musely zase nastěhovat zpátky, sranda byla a navíc dostanem za to nějaký bodíky a možná nějakou sladkou odměnu;) Začalo mě bavit focení a upravování fotek ták se vám můžu pochlubit se svými výtvory.

Včera na Zumbě

16. srpna 2012 v 12:01 | Lucy
Musím se vám pochlubit, že včera jsem byla na zumbě! Kámoška Magda už na ni chodí skoro rok a tak jsem si říkala, že by to nebylo špatný zkusit! Sice jsem se bála, že se tam budu hrozně motat protože jsem nikdy na zumbě nebyla, ale nakonec to dopadlo líp než jsem čekala (dobře občas jsem udělala nějakej pohyb navíc, ale pak jsem se zorientovala) :D vůbec nelituju toho že jsem do toho vrazila 80 Kč! Trenér Marek byl v pohodě a mezi písničkama si snáma občas ají povídal :) A dokonce tam bylo ají pár známých písniček např. Rain over me -Pitbull,Marc Anthony, Ai se eu te pego- Michal Telo,Lady Gaga - The Edge of glory. Potom mi kámoška dala na flešku pár písniček který tam hrály a já nevěděla jak se jmenujou musím se sváma o jednu podělit která se mi nehorázně líbí Marquess - Arriba. Možná příště půjdu zas! :D ;)The Sims

3. srpna 2012 v 11:55 | Lucy
Už máme půlku prázdnin za sebou! To to rychle utíká :D Tedka nás čeká šílenství okolo shánění sešitů a ostatních pomůcek do školy. Pořád máme ještě měsíc čas na odpočinek i když už se do tý školy nemůžu dočkat,až všechny uvidím :) A tedka jsem si připravila článek kpopulární hře The Sims. Určitě ji všichni znáte myslím si že ve svém dětství ji hrál skoro každý. Já jsem začínala jako malá od jedničky, bylo to sice dobré ale moc věcí se tam dělat nedalo,nedalo se stárnout a bylo to v angličtině a ve svých pěti letech jsem tomu moc nerozuměla a moc mi tam nefungovaly cheaty abych si doplnovala peníze :D Pák přišlo The sims 2 to byl velký hit spustu lidí si to kupovalo, mělo to obrovské výhody oproti The Sims 1 např. bylo to v češtině, stárlo se,mohly se doplnovat peníze,lepší ovládání, více oblečení a doplnků, lepší výběr měst! Potom se objevovaly různé dodatky třeba štastnou cestu kde jste mohly cestovat nebo roční období kde jste v zimě mohly postavit sněhuláky a nebo domácí mazlíčky kde jste si mohly adoptovat pejska nebo kočku. O několik let později tu bylo The Sims 3 taky to mělo nějaké to vylepšení od dvojky ale ze začátku se mi to blbě ovládalo ale pák jsem si na to zvykla, pák přišel dodatek že se dalo cestovat, kamarádka Sabča si ho koupila ták jsme to u ní hrály a dalo se jet do Egypta,Francie a Japonska. Zaujal nás nejvíce Egypt ták jsem tám prohlížely pyramidy a v některých pyramidách byly mumie a musely jste jim dát nějkou sušenku, ale tu jsme my neměly! :D Tedka jsem něco zaslechla o tom že by měla být i The Sims 4 ták jsem koukla na youtube a našla jsem takový trailer ták se o něj svámi podělím.