Červenec 2012

Filmy

27. července 2012 v 11:07 | Lucy
S kámoškou Terkou jsme se dívaly na pár filmů ták jsem se rozhodla vám jich pár doporučit :) Třeba žena v černém je to horor, ale já a Terka jsme k tomu vymyslely super parodii tákže jsem se u toho hodně nasmály :D Příběh vyprávý o Arthuru Kipsovy (Daniel Radcliffe) kterému umřela maželka a vychovává svého malého syna. Jednoho dne musí cestovat odjede do daléké vesnice, aby zde vyřídil právní záležitosti související s nedávno zesnulým majitelem rezidence Eel Marsh House. Kipps, který o samotě pracuje v tomto starém sídle, začíná odhalovat místní krutá a znepokojivá tajemství a jeho obavy se dále stupňují poté, co zjistí, že místní děti za záhadných okolností umírají.
Potom jsme se ještě dívaly na film Beastly. Hlavní hrdina je Kyle Kingston (Alex Pettyfer) je hezký, chytrý a bohatý. Bohužel je občas k některým lidem docela dost zlý. Zaměří se na podivnou spolužačku Kendru (Mary Kate Olsen) a pozve jí na školní extravagantní ekologický mejdan. A tam ji předevšemi urazí a zesměšní. Kendra se naštve jelikož už mu dala druhou šanci a očaruje ho kouzlem, aby aspon pro jednou vědl jaké to je když člověk není zrovna nejhezčí! Kyle je rozzuřen svým hrozným a nerozpoznatelným vzhledem a setkává se s Kendrou, od které se dozvídá, že jediné řešení proti kletbě je najít někoho, kdo ho bude milovat takového jaký je, pokud to ovšem nezvládne do roka ták se se svým příšerným vzledem bude muset smířit už navždy a pokud najde někoho kdo ho bude milovat za to jaký je ták se zase změní zpátky! :)

Zpátky v Brně

17. července 2012 v 22:44 | Lucy
Ahoj jsem zpátky z týdení dovolené z Prahy. Praha je opravdu krásné město mají tu užasné památky,až někdy budete v Praze ták se projedtě metrem prohlédněte si Orloj,Karlův most,Vyšehrad,Petřín,Pražský hrad a taky navštivte Václavské náměstí mají tu bohatý výběr obchodů a jestly máte rádi kafe ták určitě navštivte Starbucks kafe je tam sice trošku dražší, ale zato je výtečné. Právě jsem se dozvěděla datum kdy by měly být odvysílány upíří deníky, mělo by to být 11.10. 2012 je to sice trošku později než jsme čekaly, ale stanice The CW slíbila že bude mín pauz! Občas se kouknu na upíří deníky na Nově, ale pořád si ještě uplně nemůžu zvyknout na ten dabing...

Holidays

2. července 2012 v 23:05 | Lucy
Začaly nám prázdniny, konečně si můžeme odpočinout a ty dva měsíce relaxovat. I když se mi stýská po některých kámoškách a kámoších ze školy, protože většina odjela někam na dovolenou, ale snažím se jít ven aspon stěma kteří tady zůstaly! A co vy budete dělat o prázdninách? :) Zrovna ted se natáčí nová serie upířích deníků už se těším! Ták jsem se rozhodla že vás seznámín s mým jedním oblíbeným seriálem jmenuje se Teorie Velkého Třesku (The Big Bang Theory) možná ho už někteří znáte dávají ho po deváté hodině na primě COOL! Seriál je o 4 fyzicích Sheldonovy,Leonardovy, Howardovy a Rajeshovy a o jedné servírce Penny. Jednou se vedle Sheldona, Leonarda přistěhuje dívka jménem Penny,Leonardovy se okamžitě začne líbit. Po chvilce se z nich stanou všech kamarádi. Určite se na to kouknětě je to BEZVA seriál. dávám sem malou ukázku :)